Schůze kapitánů 29. 8. 2016 - družstva

30.08.2016 13:23

Naši milí šipkaři,

dne 29.8.16 proběhla Na Rudém ve Starém Městě schůze kapitánů Slovácké šipkové ligy (SŠL). Pokusím se shrnout základní body k družstvům:

- vzhledem k počtu a možnostem zájemců o start bylo odsouhlaseno, že se bude hrát model jako v minulé sezóně. To znamená systém na 12 zápasů s min. 3 hráči.

- pokud se do soutěže přihlásí do 11 týmů, bude se hrát systémem každý s každým (doma - venku) v jedné skupině

- v případě, že bude přihlášeno 12 a více družstev, budou celky rozděleny do 2 skupin podle vzdálenosti. Odehrají spolu znovu systémem každý s každým vzájemné zápasy. Po odehraní těchto skupin se celky rozdělí dle pořadí a skupiny se propojí. Lepší polovina celku z 1. skupiny se utká s lepší polovinou celků ze skupiny druhé. Stejně tak týmy ze spodní části 1. skupiny se utkají s týmy ze spodní části skupiny č. 2.

- startovné zůstává 1000,- Kč za družstvo a je to jediný poplatek

- termínová listina bude stanovena podle počtu přihlášených celků

- poslední termín na podání přihlášek (platba poplatku) je na 1. turnaji jednotlivců dne 17. září v restauraci Na Rudém. Plakát bude zveřejněný.

- 1. kolo ligy družstev je plánováno na 2. 10. 2016. Hrací den zůstává vzdy nědele 14:30 hod.

- v sekci DOKUMENTY najdete pravidla z minulé sezóny. Vzhledem k tomu, že se moc nezměnily, tak je tam nechávám. Jakmile bude znám počet přihlášených celků, přijde k úpravě.

To je zatím všechno, co mě napadá k družstvům. Jednotlivci budou později, jak se k tomu dostanu.

Za SŠL díky a pěkný den přeje

David