Výsledky 3. Turnaje jednotlivců

05.01.2016 20:27

V sobotu 2. 1. 2016 se uskutečnil v pořadí 3. turnaj jednotlivců Slovácké šipkové ligy. Tabulku, která zahrnuje všechna tři kola nazdete ZDE.

VÝSLEDKOVÁ LISTINA SLOVÁCKÉ ŠIPKOVÉ LIGY
Akce: 3. Turnaj jednotlivůců
Počet: 60 hráčů
Místo: Hospoda Na Rudém, Staré Město
Datum: 2. leden 2016
Pořadí Příjmení Jméno  Odkud / Družstvo Počet bodů
1 Janča Pavel Uherské Hradiště 10
2 Duffek Robert Uherské Hradiště 9
3 Webb Neil Uherské Hradiště 8
4 Franěk Adam Uherský Ostroh 7
5 Haša Roman 1.ŠK Polešovice 6
5 Zemčík David JežkovyVoči Uh. Brod 6
7 Vavřina Vratislav ŠK Kyjov 5
7 Žáček Darek Uherské Hradiště 5
9 Juřena Radek Uherské Hradiště 4
9 Kotásek Tomáš Uherské Hradiště 4
9 Malotová Pepina Malenovice 4
9 Šopf Vladimír Zlín 4
13 Charvát Jiří ŠK Kyjov 3
13 Pavlacký Roman Uherské Hradiště 3
13 Peprníček Tomáš Uherský Ostroh 3
13 Šupák Stanislav Letka Havřice 3
17 Červenková Petra JežkovyVoči Uh. Brod 2
17 Holba Jan Louka 2
17 Chrástek Aleš Uherské Hradiště 2
17 Lukeštík Aleš Uherské Hradiště 2
17 Pícha Václav Uherské Hradiště 2
17 Tomášů Pavel Boršice 2
17 Uherek Kamil Letka Havřice 2
17 Žalmánek Jiří Veselí nad Moravou 2
25 Březovják Michal Malenovice 1
25 Dubský Jiří ŠK Kyjov 1
25 Holková Jarmila Prštné 1
25 Jankových Petr Horní Němčí 1
25 Kubala Radim 1.ŠK Polešovice 1
25 Plundrák Miroslav Moravský Písek 1
25 Sobková Simona Louka 1
25 Zemková Pavlína JežkovyVoči Uh. Brod 1
33 Bahulová Barbora    
33 Benedíková Světlana S1 Polešovice  
33 Budík Robert Veselí nad Moravou  
33 Buchta Martin Uherský Ostroh  
33 Jarred Richard Uherské Hradiště  
33 Holek David Malenovice  
33 Kolacia Kryštof Louka  
33 Kolaja Radim Boršice  
33 Skládal Vítězslav Uherské Hradiště  
33 Skřivánek Pavel Staré Město  
33 Šišpera Jiří Veselí nad Moravou  
33 Tomášů Milan Staré Město  
33 Ulčík David JežkovyVoči Uh. Brod  
33 Valenta Jaroslav JežkovyVoči Uh. Brod  
33 Vašina Lukáš M.A.S.H. Polešovice  
33 Žádníková Soňa Veselí nad Moravou  
49 Benedíková Světlana S2 Uherské Hradiště  
49 Bulíček Jiří M.A.S.H. Polešovice  
49 Filípek Michal Uherské Hradiště  
49 Fillípková Zdeňka Uherské Hradiště  
49 Hoffmanová Eva Uherské Hradiště  
49 Hrobař Marián M.A.S.H. Polešovice  
49 Jančařík Miroslav 1.ŠK Polešovice  
49 Kotek Radek M.A.S.H. Polešovice  
49 Kroseska Antonín Veselí nad Moravou  
49 Malota Richard Malenovice  
49 Pally Pavel Veselí nad Moravou  
49 Sabotová Denisa Louka