HRACÍ MÍSTA TÝMŮ

Tým - název Hrací místo
Buffalo Team Boršice Buffalo Bar, Družstevní 352, 687 09 Boršice
DARTS 4 FUN V-BAR, Všehrdova 615, Uherské Hradiště
DC KOMANDO Staré Město Hospoda Na Rudém, Velkomoravská 131, Staré Město
DC Lavazza Louka Hospůdka U Bivoje, Louka 115
DCUK U Karla Uh. Brod Restaurace U Karla; Areál U Sokolovny; U Stadionu 2295, Uh. Brod
Los Banditos Uh. Hradiště 2D BAR, Uherské Hradiště; Vodní 112
MIMONI Z PEPÍNA Hodonín Restaurace Bažantnice /Pepíno/; Křičkova 30, Hodonín
MLYNÁŘI Dolní Němčí Restaurace Na Mlýně; Hlucká 15, Dolní Němčí
Paradise Bzenec Hospůdka U Parku, Horní náměstí 457, Bzenec
ŠK Kyjov Restaurace Na potoku, Zahradní 1400, Kyjov
ŠK Louka Hospůdka U Bivoje, Louka 115
V-BAR Uh. Hradiště V-BAR, Všehrdova 615, Uherské Hradiště

 

SOUPISKY HRÁČŮ NA SEZÓNU 2018/2019

 

Tým - název Hráč Kapitán Rok uvedení do provozu
Buffalo Team Boršice Vlachynský Václav K 1988
  Grossmannová Veronika   1987
  Kmenta Petr   1973
  Kolaja Radim   1975
  Kotek Zdeněk   1977
  Mikula Daniel   1978
  Mrviš Igor   1968
  Psotka Martin   1995
  Tomášů Pavel   1966
DARTS 4 FUN Chrástek Aleš K 1977
  Juřena Radek   1980
  Panák Petr   1988
  Pícha Václav   1980
DC KOMANDO Staré Město Filípková Zdenka K 1973
  CJ Conway- Jarrett Richard   1964
  Filípek Michal   1992
  Webb Neil   1970
DC Lavazza Louka Kučera Martin K 1993
  Durňák Jakub   1989
  Franěk Adam   1988
  Holba Jan   1992
  Horňák Ondřej   1986
  Hudeček Marek   1989
  Kolacia Václav   1990
DCUK U Karla Uh. Brod Rak Karel K 1973
  Bartoš Petr   1993
  Gajdošík Marek   1979
  Haluza Petr   1984
  Hrubý Miroslav   1977
  Novák Jakub   1992
  Štursa Michal   1975
  Švorčík Aleš   1988
Los Banditos Uh. Hradiště Žáček Darek K 1972
  Duffek Robert   1972
  Janča Pavel   1974
  Lukeštík Aleš   1976
  Pařízek David   1974
  Pavlacký Roman   1974
MIMONI Z PEPÍNA Hodonín Vybíhal Bronislav K 1972
  Balaštík Josef   1967
  Chludil Kristián   1994
  Konečný Ivan   1958
  Křemének Roman   1969
  Nepustil Marcel   1972
  Nepustilová Eva   1976
  Ohnůtek Miroslav   1972
  Ohnůtek Zdenek   1971
  Pešák Karel   1971
  Peška Karel   1977
  Tesařík Filip   1992
MLYNÁŘI Dolní Němčí Gál Martin K 1971
  Baumrukrová Indgid   1968
  Miloš Ondřej   1985
  Pacek Andrej   1979
  Stojaspal Rostislav   1985
Paradise Bzenec Horák Vlastimil K 1981
  Ďuriš Tomáš   1991
  Hůlka Václav   1972
  Chmelař Jiří   1971
  Lovecký Milan   1980
  Sigmund Oldřich   1979
  Šišpera Jiří   1970
ŠK Kyjov Dubský Jiří K 1967
  Charvát Jiří   1977
  Korvas David   1983
  Kotek Radek   1980
  Vavřina Vratislav   1967
ŠK Louka Sabotová Denisa K 1992
  Nádeníček Aleš   1985
  Sobková Simona   1994
  Šmahajová Adéla   1996
  Vašíček Dušan   1994
V-BAR Uh. Hradiště Gajdošík Lukáš K 1985
  Bartošík Miroslav   1984
  Blažej Milan   1978
  Kotásek Tomáš   1983
  Šupák Stanislav   1982
  Zbořík Stanislav   1984