Sezóna 2018/2019

Tabulka SŠL po 19. kole
Pořadí Tým Z V R P K Hry Legy Body
1. ŠK Kyjov 19 19 0 0   173 : 55 366 : 147 38
2. Los Banditos Uh. Hradiště 19 17 0 2   179 : 49 387 : 159 34
3. V-BAR Uh. Hradiště 19 11 2 6   131 : 97 300 : 249 24
4. Paradise Bzenec 19 11 2 6   125 : 103 296 : 257 24
5. DARTS 4 FUN Uh. Hradiště 19 10 3 6   123 : 105 289 : 253 23
6. DCUK U Karla Uh. Brod 19 9 3 7   124 : 104 292 : 255 21
7. DC Lavazza Louka 19 8 1 10   110 : 118 268 : 282 17
8. Buffalo Team Boršice 19 6 4 9   110 : 118 258 : 287 16
9. MLYNÁŘI Dolní Němčí 19 4 3 12   97 : 131 237 : 297 11
10. MIMONI Z PEPÍNA Hodonín 19 4 3 12   89 : 139 238 : 312 11
11. DC KOMANDO St. Město 19 4 1 14   70 : 158 181 : 346 9
12. ŠK Louka 19 0 0 19   37 : 191 123 : 397 0
 

 Z = počet zápasů, V = počet vítězsví, R = remízy, P = prohra u terče, K = kontumace zápasu
 

Zápasy družstev 2018/2019

Kolo Domácí   Hosté Hry Legy
1. kolo ŠK Louka : DC Lavazza Louka 1 : 11 4 : 21
1. kolo ŠK Kyjov : Buffalo Team Boršice 9 : 3 20 : 8
1. kolo MLYNÁŘI Dolní Němčí : DCUK U Karla Uh. Brod 4 : 8 11 : 17
1. kolo DC KOMANDO St. Město : Los Banditos Uh. Hradiště 1 : 11 4 : 23
1. kolo MIMONI Z PEPÍNA Hodonín : Paradise Bzenec 6 : 6 15 : 13
1. kolo DARTS 4 FUN : V-BAR Uh. Hradiště 6 : 6 13 : 14
2.kolo DC Lavazza Louka : ŠK Kyjov 2 : 10 8 : 22
2.kolo DCUK U Karla Uh. Brod : ŠK Louka 10 : 2 22 : 5
2.kolo Buffalo Team Boršice : DC KOMANDO St. Město 8 : 4 18 : 11
2.kolo Paradise Bzenec : MLYNÁŘI Dolní Němčí 9 : 3 19 : 12
2.kolo Los Banditos Uh. Hradiště : DARTS 4 FUN 5 : 7 11 : 18
2.kolo V-BAR Uh. Hradiště : MIMONI Z PEPÍNA Hodonín 10 : 2 22 : 10
3.kolo DCUK U Karla Uh. Brod : DC Lavazza Louka 9 : 3 19 : 10
3.kolo DC KOMANDO St. Město : ŠK Kyjov 2 : 10 5 : 21
3.kolo ŠK Louka : Paradise Bzenec 0 : 12 0 : 24
3.kolo DARTS 4 FUN : Buffalo Team Boršice 7 : 5 18 : 11
3.kolo MLYNÁŘI Dolní Němčí : V-BAR Uh. Hradiště 5 : 7 12 : 16
3.kolo MIMONI Z PEPÍNA Hodonín : Los Banditos Uh. Hradiště 0 : 12 4 : 24
4.kolo DC Lavazza Louka : DC KOMANDO St. Město 6 : 6 13 : 16
4.kolo Paradise Bzenec : DCUK U Karla Uh. Brod 7 : 5 17 : 13
4.kolo ŠK Kyjov : DARTS 4 FUN 8 : 4 18 : 11
4.kolo V-BAR Uh. Hradiště : ŠK Louka 10 : 2 20 : 7
4.kolo Buffalo Team Boršice : MIMONI Z PEPÍNA Hodonín 7 : 5 15 : 13
4.kolo Los Banditos Uh. Hradiště : MLYNÁŘI Dolní Němčí 8 : 4 20 : 10
5.kolo Paradise Bzenec : DC Lavazza Louka 7   5 17   13
5.kolo DARTS 4 FUN : DC KOMANDO St. Město 8 : 4 19 : 10
5.kolo DCUK U Karla Uh. Brod : V-BAR Uh. Hradiště 6 : 6 16 : 15
5.kolo MIMONI Z PEPÍNA Hodonín : ŠK Kyjov 3 : 9 9 : 18
5.kolo ŠK Louka : Los Banditos Uh. Hradiště 1 : 11 3 : 22
5.kolo MLYNÁŘI Dolní Němčí : Buffalo Team Boršice 6 : 6 14 : 14
6.kolo DC Lavazza Louka : DARTS 4 FUN 3 : 9 7 : 19
6.kolo V-BAR Uh. Hradiště : Paradise Bzenec 5 : 7 13 : 17
6.kolo DC KOMANDO St. Město : MIMONI Z PEPÍNA Hodonín 3 : 9 7 : 20
6.kolo Los Banditos Uh. Hradiště : DCUK U Karla Uh. Brod 11 : 1 23 : 4
6.kolo ŠK Kyjov : MLYNÁŘI Dolní Němčí 11 : 1 23 : 3
6.kolo Buffalo Team Boršice : ŠK Louka 10 : 2 21 : 7
7.kolo V-BAR Uh. Hradiště : DC Lavazza Louka 4 : 8 12 : 18
7.kolo MIMONI Z PEPÍNA Hodonín : DARTS 4 FUN 6 : 6 16 : 15
7.kolo Paradise Bzenec : Los Banditos Uh. Hradiště 3 : 9 10 : 21
7.kolo MLYNÁŘI Dolní Němčí : DC KOMANDO St. Město 8 : 4 17 : 11
7.kolo DCUK U Karla Uh. Brod : Buffalo Team Boršice 6 : 6 15 : 14
7.kolo ŠK Louka : ŠK Kyjov 0 : 12 1 : 24
8.kolo DC Lavazza Louka : MIMONI Z PEPÍNA Hodonín 5 : 7 15 : 16
8.kolo Los Banditos Uh. Hradiště : V-BAR Uh. Hradiště 9 : 3 20 : 10
8.kolo DARTS 4 FUN : MLYNÁŘI Dolní Němčí 7 : 5 17 : 12
8.kolo Buffalo Team Boršice : Paradise Bzenec 2 : 10 8 : 22
8.kolo DC KOMANDO St. Město : ŠK Louka 8 : 4 19 : 11
8.kolo ŠK Kyjov : DCUK U Karla Uh. Brod 7 : 5 15 : 13
9.kolo Los Banditos Uh. Hradiště : DC Lavazza Louka 12 : 0 24 : 4
9.kolo MLYNÁŘI Dolní Němčí : MIMONI Z PEPÍNA Hodonín 6 : 6 15 : 14
9.kolo V-BAR Uh. Hradiště : Buffalo Team Boršice 8 : 4 18 : 12
9.kolo ŠK Louka : DARTS 4 FUN 2 : 10 11 : 21
9.kolo Paradise Bzenec : ŠK Kyjov 3 : 9 6 : 18
9.kolo DCUK U Karla Uh. Brod : DC KOMANDO St. Město 11 : 1 23 : 2
10.kolo DC Lavazza Louka : MLYNÁŘI Dolní Němčí 7 : 5 18 : 11
10.kolo Buffalo Team Boršice : Los Banditos Uh. Hradiště 2 : 10 8 : 22
10.kolo MIMONI Z PEPÍNA Hodonín : ŠK Louka 8 : 4 19 : 8
10.kolo ŠK Kyjov : V-BAR Uh. Hradiště 8 : 4 17 : 8
10.kolo DARTS 4 FUN : DCUK U Karla Uh. Brod 7 : 5 19 : 13
10.kolo DC KOMANDO St. Město : Paradise Bzenec 3 : 9 10 : 21
11.kolo Buffalo Team Boršice : DC Lavazza Louka 8 : 4 17 : 13
11.kolo ŠK Louka : MLYNÁŘI Dolní Němčí 2 : 10 4 : 21
11.kolo Los Banditos Uh. Hradiště : ŠK Kyjov 5 : 7 15 : 15
11.kolo DCUK U Karla Uh. Brod : MIMONI Z PEPÍNA Hodonín 7 : 5 16 : 14
11.kolo V-BAR Uh. Hradiště : DC KOMANDO St. Město 10 : 2 20 : 7
11.kolo Paradise Bzenec : DARTS 4 FUN 6 : 6 13 : 14
12. kolo DC Lavazza Louka : ŠK Louka 9 : 3 19 : 9
12. kolo Buffalo Team Boršice : ŠK Kyjov 4 : 8 10 : 17
12. kolo DCUK U Karla Uh. Brod : MLYNÁŘI Dolní Němčí 7 : 5 16 : 14
12. kolo Los Banditos Uh. Hradiště : DC KOMANDO St. Město 11 : 1 22 : 5
12. kolo Paradise Bzenec : MIMONI Z PEPÍNA Hodonín 9 : 3 20 : 8
12. kolo V-BAR Uh. Hradiště : DARTS 4 FUN 9 : 3 19 : 9
13.kolo ŠK Kyjov : DC Lavazza Louka 9 : 3 20 : 8
13.kolo ŠK Louka : DCUK U Karla Uh. Brod 0 : 12 3 : 24
13.kolo DC KOMANDO St. Město : Buffalo Team Boršice 7 : 5 15 : 12
13.kolo MLYNÁŘI Dolní Němčí : Paradise Bzenec 5 : 7 13 : 16
13.kolo DARTS 4 FUN : Los Banditos Uh. Hradiště 4 : 8 11 : 20
13.kolo MIMONI Z PEPÍNA Hodonín : V-BAR Uh. Hradiště 4 : 8 11 : 19
14.kolo DC Lavazza Louka : DCUK U Karla Uh. Brod 5 : 7 15 : 16
14.kolo ŠK Kyjov : DC KOMANDO St. Město 10 : 2 21 : 5
14.kolo Paradise Bzenec : ŠK Louka 9 : 3 20 : 10
14.kolo Buffalo Team Boršice : DARTS 4 FUN 7 : 5 15 : 15
14.kolo V-BAR Uh. Hradiště : MLYNÁŘI Dolní Němčí 7 : 5 16 : 11
14.kolo Los Banditos Uh. Hradiště : MIMONI Z PEPÍNA Hodonín 10 : 2 21 : 7
15.kolo DC KOMANDO St. Město : DC Lavazza Louka 2 : 10 8 : 21
15.kolo DCUK U Karla Uh. Brod : Paradise Bzenec 9 : 3 20 : 9
15.kolo DARTS 4 FUN : ŠK Kyjov 5 : 7 11 : 14
15.kolo ŠK Louka : V-BAR Uh. Hradiště 2 : 10 9 : 20
15.kolo MIMONI Z PEPÍNA Hodonín : Buffalo Team Boršice 7 : 5 16 : 14
15.kolo MLYNÁŘI Dolní Němčí : Los Banditos Uh. Hradiště 3 : 9 9 : 19
16.kolo DC Lavazza Louka : Paradise Bzenec 9 : 3 20 : 11
16.kolo DC KOMANDO St. Město : DARTS 4 FUN 3 : 9 8 : 18
16.kolo V-BAR Uh. Hradiště : DCUK U Karla Uh. Brod 10 : 2 20 : 8
16.kolo ŠK Kyjov : MIMONI Z PEPÍNA Hodonín 9 : 3 19 : 9
16.kolo Los Banditos Uh. Hradiště : ŠK Louka 10 : 2 20 : 8
16.kolo Buffalo Team Boršice : MLYNÁŘI Dolní Němčí 6 : 6 13 : 16
17.kolo DARTS 4 FUN : DC Lavazza Louka 7 : 5 16 : 11
17.kolo Paradise Bzenec : V-BAR Uh. Hradiště 5 : 7 15 : 18
17.kolo MIMONI Z PEPÍNA Hodonín : DC KOMANDO St. Město 5 : 7 14 : 15
17.kolo DCUK U Karla Uh. Brod : Los Banditos Uh. Hradiště 3 : 9 10 : 20
17.kolo MLYNÁŘI Dolní Němčí : ŠK Kyjov 0 : 12 2 : 24
17.kolo ŠK Louka : Buffalo Team Boršice 1 : 11 8 : 22
18.kolo DC Lavazza Louka : V-BAR Uh. Hradiště 7 : 5 16 : 12
18.kolo DARTS 4 FUN : MIMONI Z PEPÍNA Hodonín 8 : 4 18 : 10
18.kolo Los Banditos Uh. Hradiště : Paradise Bzenec 9 : 3 20 : 10
18.kolo DC KOMANDO St. Město : MLYNÁŘI Dolní Němčí 3 : 9 8 : 19
18.kolo Buffalo Team Boršice : DCUK U Karla Uh. Brod 6 : 6 12 : 14
18.kolo ŠK Kyjov : ŠK Louka 11 : 1 23 : 2
19.kolo MIMONI Z PEPÍNA Hodonín : DC Lavazza Louka 4 : 8 13 : 18
19.kolo V-BAR Uh. Hradiště : Los Banditos Uh. Hradiště 2 : 10 9 : 20
19.kolo MLYNÁŘI Dolní Němčí : DARTS 4 FUN 7 : 5 15 : 12
19.kolo Paradise Bzenec : Buffalo Team Boršice 7 : 5 16 : 11
19.kolo ŠK Louka : DC KOMANDO St. Město 5 : 7 13 : 15
19.kolo DCUK U Karla Uh. Brod : ŠK Kyjov 5 : 7 13 : 17
20.kolo DC Lavazza Louka : Los Banditos Uh. Hradiště   :     :  
20.kolo MIMONI Z PEPÍNA Hodonín : MLYNÁŘI Dolní Němčí   :     :  
20.kolo Buffalo Team Boršice : V-BAR Uh. Hradiště   :     :  
20.kolo DARTS 4 FUN : ŠK Louka   :     :  
20.kolo ŠK Kyjov : Paradise Bzenec   :     :  
20.kolo DC KOMANDO St. Město : DCUK U Karla Uh. Brod   :     :  
21.kolo MLYNÁŘI Dolní Němčí : DC Lavazza Louka   :     :  
21.kolo Los Banditos Uh. Hradiště : Buffalo Team Boršice   :     :  
21.kolo ŠK Louka : MIMONI Z PEPÍNA Hodonín   :     :  
21.kolo V-BAR Uh. Hradiště : ŠK Kyjov   :     :  
21.kolo DCUK U Karla Uh. Brod : DARTS 4 FUN   :     :  
21.kolo Paradise Bzenec : DC KOMANDO St. Město   :     :  
22.kolo DC Lavazza Louka : Buffalo Team Boršice   :     :  
22.kolo MLYNÁŘI Dolní Němčí : ŠK Louka   :     :  
22.kolo ŠK Kyjov : Los Banditos Uh. Hradiště   :     :  
22.kolo MIMONI Z PEPÍNA Hodonín : DCUK U Karla Uh. Brod   :     :  
22.kolo DC KOMANDO St. Město : V-BAR Uh. Hradiště   :     :  
22.kolo DARTS 4 FUN : Paradise Bzenec   :     :